Szkoleniowy obóz wspinaczkowy, wakacje 2019

Wspinaczka to bardzo złożona dyscyplina. Chcąc rozwijać się w różnych jej odmianach, nie wystarczy zadbać o ogólną sprawność, czy podstawowe umiejętności posługiwania się sprzętem. Podczas 6ciu pełnych dni na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej rozwiniemy Twoje wspinaczkowe umiejętności na wielu polach - od podstawowych i zaawansowanych umiejętności posługiwania się sprzętem, przez różne techniki wspinaczkowe i ogólnie pojętą technikę wspinania, po taktykę wspinaczki OS i RP, a także wiele innych aspektów. Dzięki odpowiedniej ilość grup i instruktorów, nasz obóz jest odpowiednim wyborem zarówno dla początkujących czy średniozaawansowanych (zaawansowanych również) wspinaczy, jak i osób, które nie miały wcześniej styczności ze wspinaczką. Cele realizujemy za pomocą efektywnych, całodniowych zajęć praktycznych, a także licznych wieczornych prelekcji i projekcji filmów. Nasz obóz to przyjemne z pożytecznym - odpoczynek od tempa codziennego zycia w przepięknym otoczeniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, połączony ze wspinaczkowym progresem oraz zdrową dawką adrenaliny - opcjonalnie, ale bezpłatnie, oferujemy róznież pokonywanie mostów linowych i zwiedzanie jaskiń. W przypadku zainteresowania zwiedzaniem jaskiń o rozwinięciu zarówno poziomym, jak i pioniwym (wymagających użycia technik linowych), obóz zawiera również podstawowe szkolenie jaskiniowe.

Miejsce: Północna część Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Zapraszamy osoby dorosłe oraz młodzież od 16 r.ż.

Termin: 22-27 lipiec 2019

W programie:

• Dla średniozaawansowanych i zaawansowanych wspinaczy warsztaty dopasowane do poziomu umiejętności.
  • Dla początkujących szkolenie wspinaczkowe po drogach ubezpieczonych wg. programu Polskiego Związku Alpinizmu (sprzęt i jego prawidłowe użycie, nauka wiązania podstawowych węzłów i zasady prawidłowej asekuracji, podstawowe techniki wspinaczkowe, wspinaczka z górną i dolną asekuracją) oraz wspinaczka w różnych formacjach skalnych
  • Opcjonalnie: szkolenie w zakresie jaskiniowych technik linowych (sprzęt, zjazdy i wychodzenie po linie, trawersy, pokonywanie zacisków) oraz eksploracja jaskiń
  • Opcjonalnie: pokonywanie mostów linowych
  • Filmy i prelekcje

Kadrę stanowią instruktorzy wspinaczki skalnej i taternictwa jaskiniowego, w tym również nauczyciel wf oraz ratownik GOPR.

Noclegi w agroturystyce - nie trzeba brać ze sobą namiotów, śpiworów ani karimat.

Zapewniamy:

• 6 dni niezapomnianych wrażeń,
  • 2 lub 3 posiłki dziennie (w zależności od programu danego dnia),
  • niezbędny sprzęt (oprócz butów wspinaczkowych i magnezji),
  • opiekę doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadry,
  • aktywny program, dobry humor i pełną satysfakcję,
  • dojazd z Bielska-Białej lub miejscowości znajdujących się na trasie.

Zapisy: im szybciej tym lepiej :)

Cena regularna: 2600 zł

Dla uczestników poprzednich edycji i naszych stałych klientów, przygotowaliśmy specjalną zniżkę!

Nasz obóz to dobry wybór dla wszystkich - zarówno tych, którzy chcą rozpocząć przygodę ze wspinaczką i jaskiniami, jak i tych z Was, którzy są już w tym temacie zaawansowani.

Na zakończenie obozu wydajemy zaświadczenia o ukończeniu szkoleń zawartych w programie.

Zapisz się już dziś!

Ilość miejsc ograniczona!

Zobacz galerię zdjęć z jednego z naszych obozów!

- karty zgłoszenia
- wniosek o wydanie leg.
- inf. o kursach

GOU-TEC Jarosław Gutek