Strona główna 9 Kadra

Wszystkie organizowane przez nas zajęcia i wyjazdy są bezpieczne i bardzo atrakcyjne dzięki doświadczonej i wysoce wykwalifikowanej kadrze. Wszyscy nasi instruktorzy i trenerzy są pasjonatami dyscyplin którymi się zajmują, a praca z ludźmi przynosi im najwięcej satysfakcji. Poza związkowymi i państwowymi uprawnieniami instruktorów rekreacji, sportu czy trenerów II klasy, wielu z nas ukończyło Akademię Wychowania Fizycznego, jest Ratownikami lub Instruktorami GOPR, a także posiada wiele innych pokrewnych, umiejętności i specjalistycznych uprawnień. Nasza kadra szkoli Centralne i Okręgowe Stacje Ratownictwa Górniczego, Biuro Ochrony Rządu (obecnie Służbę Ochrony Państwa), Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Wojsko, ABW, CBŚ, Jednostki Antyterrorystyczne, Straż Graniczną, jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, mniejsze i większe firmy świadczące usługi wysokościowe, kaskaderów, kadry parków linowych oraz sztucznych ścian wspinaczkowych a także wiele innych podmiotów używających w pracy alpinistyczne techniki linowe.

Mateusz Gutek

Dyrektor Polskiej Szkoły Alpinizmu. Jego pasja to sporty ekstremalne, a najwięcej czasu poświęca wspinaczce oraz alpinistycznym technikom linowym. Pracuje prowadząc różnorodne kursy, wyjazdy i obozy, oczywiście o ekstremalnym zabarwieniu…

Jarosław Gutek

Instruktor wielu górskich dyscyplin o bardzo dużym doświadczeniu. Swoją wiedzę przekazuje w unikalny i charakterystyczny sposób. Specjalizuje się w skitouringu, taternictwie jaskiniowym i alpinistycznych technikach linowych.

Mariusz Połowczuk

Fotograf, filmowiec, doświadczony instruktor. Wesoły, spokojny, zaangażowany i odpowiedzialny :)

Grzegorz Michałek

Zaczynał od gier zespołowych, potem żeglarstwo, aż w końcu na dobre zadomowił się w górach, ze szczególnym naciskiem na jaskinie. Autor projektu Heaven and Hell, mającego na celu pokonanie największej różnicy wysokości na ziemi, czyli zejście na dno najgłębszej jaskini Krubera-Voronia i wejście na szczyt Mt. Everest.

Bartłomiej Chruściel

Znany ze swojego specyficznego poczucia humoru, bardzo lubiany instruktor i znawca górskich tematów, zarówno letnich jak i zimowych. Uczestnik licznych wypraw w różne miejsca globu. Z wykształcenia architekt, z natury bez wątpienia człowiek gór.

Norbert Kubiszyn

Prowadzi szkolenia do prac na wysokości, kursy i sekcje wspinaczkowe oraz dokonuje okresowej kontroli SOI. Nie straszne mu nowe wyzwania, dlatego nie tylko podejmuje się różnorodnych zadań na wysokości, ale też wydłuża swoją edukację na wszelkie sposoby :)

Robert Cypcer

Mimo tego, że pracuje w zawodzie stosunkowo od niedawna, jego wiedza i zaangażowanie spowodowały, że jest lubianym i uznawanym specjalistą w temacie profilaktyki i rehabilitacji urazów, przede wszystkim w sporcie.

Marzena Gutek

Jest psychologiem, trenerem i psychoterapeutą, a przede wszystkim osobą nastawioną na budowanie więzi, szukającą porozumienia.

Julia Cecerska

Specjalistka od rolowania, studentka fizjoterapii oraz instruktorka wspinaczki.