Szkoleniowy obóz wspinaczkowy, wakacje 2020

Podczas 6ciu pełnych dni na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej rozwiniemy Twoje wspinaczkowe umiejętności na wielu polach. Nasz obóz to przyjemne z pożytecznym - odpoczynek od tempa codziennego życia w przepięknym otoczeniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, połączony ze wspinaczkowym progresem oraz zdrową dawką adrenaliny - opcjonalnie, ale bezpłatnie, oferujemy również pokonywanie mostów linowych i zwiedzanie jaskiń.

Czytaj więcej...

Kurs na Instruktora Alpinistycznych Technik Linowych nabór na kursy w 2020 roku.

Wyjątkowy kurs, mnóstwo przydatnej wiedzy i praktycznych umiejętności. Działamy na najnowszym sprzęcie i udostępniamy obszerne materiały szkoleniowe. Zapewniamy również pomoc w zakupie najlepszego sprzętu w bardzo dobrych cenach :)

Najbliższe terminy: 1-7 czerwiec 2020; 7-13 wrzesień 2020

Czytaj więcej...

Szkolenie do prac na wysokości - najbliższe terminy:

Dostęp budowlany poziom podstawowy 22 czerwiec, 4 lipiec oraz 22 lipiec 2020, dostęp budowlany z elementami dostępu linowego 22-23 czerwiec, 4-5 lipiec oraz 22-23 lipiec 2020, dostęp linowy poziom podstawowy 22-24 czerwiec, 4-6 lipiec oraz 22-24 lipiec 2020, dostęp linowy poziom rozszerzony 22-26 czerwiec 2020.

Dodatkowo w każdym miesiącu odbywa się 1-8 szkoleń, których termin ustalamy indywidualnie z zainteresowanymi osobami i nie zawsze zdążymy umieścić informację na stronie, dlatego w celu uzyskania szczegółów o najbliższych terminach, prosimy o kontakt telefoniczny +48 602 730 213.

Przegląd środków ochrony indywidualnej (okresowe kontrole SOI)

Alpinistyczny sprzęt używany w pracach na wysokości a także w parkach linowych i na sztucznych ścianach wspinaczkowych podlega okresowym kontrolom, które wykonywać mogą tylko upoważnione osoby. Oferujemy kontrole sprzętu wg. obowiązujących zasad, potwierdzone odpowiednią dokumentacją kontrolną.

Czytaj więcej...

Kurs na Instruktora Snowboardu

Nasz kurs przygotuje Cię do pracy Instruktora Snowboardu we wszystkich aspektach, m.in. czego i w jakiej kolejności uczyć oraz co równie ważne, w jaki sposób to robić. Nie bez znaczenia jest także właściwe podejście do kursanta, dostosowane do jego wieku, poziomu zainteresowań, charakteru i oczekiwań.

Czytaj więcej...

Kurs na Instruktora Wspinaczki Skalnej

Ogłaszamy nabór na kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej lub Sportu, o specjalizacji Wspinaczka Skalna. Rozbudowana metodyka i unikalne treści dotyczące szeroko pojętej organizacji zajęć oraz wyjątkowe, ciągle rozbudowywane materiały szkoleniowe, to tylko niektóre atuty naszego kursu :)

Czytaj więcej...

Najtrudniejsze drogi wspinaczkowe na świecie

Celem artykułu jest prezentacja najtrudniejszych dróg wspinaczkowych na świecie, rejonów w których się znajdują oraz pogromców tego, co obecnie we wspinaczce sportowej najtrudniejsze. Artykuł porusza również kwestię wycen oraz związanych z nimi nieścisłości.

Czytaj więcej...

Urazy przeciążeniowe kończyny górnej we wspinaczce. Charakterystyka oraz możliwości zapobiegania i rehabilitacji

Celem tego opracowania jest nakreślenie podstawowego sposobu postępowania dla wspinaczy, które pozwoli uniknąć urazów przeciążeniowych kończyny górnej.

Czytaj więcej...

Najtrudniejsze buldery na świecie - prezentacja i kwestia wycen

Poza zestawieniem i przybliżeniem charakteru najtrudniejszych, niezdegradowanych do tej pory bulderów, niniejszy artykuł ma na celu przedstawić kluczowe kwestie będące powodem rozbieżności wycen, zarówno w aspekcie historycznym jak i w aspekcie wypowiedzi topowych wspinaczy działających na "małych formach". Zapraszamy do przeczytania całości artykułu :)

Czytaj więcej...

Misja Bośnia 2014 - film i relacja z wyprawy

Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego i przeczytania relacji z naszej wyprawy eksploracyjnej na Górę Klek, znajdującą się we wschodniej części Jahoriny, pasma górskiego na terenach Bośni i Hercegowiny.

 

Czytaj więcej...

Misja Bośnia 2013 - wyprawa eksploracyjna na górę Klek

Zapraszamy do przeczytania relacji z naszej pierwszej wyprawy eksploracyjnej na Górę Klek, znajdującą się we wschodniej części Jahoriny, pasma górskiego na terenach Bośni i Hercegowiny.

 

Czytaj więcej...



GOU-TEC Jarosław Gutek
tel: 600 212 353
e-mail: jarek@gou-tec.pl

TDMA Mateusz Gutek
tel: 602 730 213
e-mail: mateusz@tdma.pl

(c) 2014 Gou-Tec & TDMA. All Rights Reserved. | Polityka Cookies