Polska Szkoła Alpinizmu

Wszystkie organizowane przez nas zajęcia i wyjazdy są bezpieczne i bardzo atrakcyjne dzięki doświadczonej i wysoce wykwalifikowanej kadrze. Wszyscy nasi instruktorzy i trenerzy są pasjonatami dyscyplin którymi się zajmują, a praca z ludźmi przynosi im najwięcej satysfakcji.

Szkolenia, kursy wspinaczkowe, skałkowe, uprawnienia do prac na wysokości

Polska Szkoła Alpinizmu proponuje szeroką gamę specjalistycznych szkoleń i kursów, wśród których znajdują się między innymi: kursy wysokościowe do wykonywania różnego rodzaju prac na wysokości, kurs alpinistyczny na instruktora technik linowych, kurs instruktora wspinaczki czy snowboardu. Proponujemy również kursy wspinaczkowe, w tym kursy skałkowe i na sztucznej ścianie, dostępne w naszej szkole wspinania.

Zdobądź uprawnienia do pracy na wysokości z Polską Szkołą Alpinizmu

U nas możesz zdobyć też uprawnienia do pracy na wysokości. Wszystkie z kursów oferowanych przez Polską Szkołę Alpinizmu prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, mogącą pochwalić się wciąż aktualizowaną wiedzą z zakresu alpinistycznych technik linowych, ratownictwa oraz sportów zimowych znajdujących się w naszej ofercie. Dzięki temu przekazujemy wiedzę w przystępny dla kursantów sposób. Szkolenia uzupełniane są zróżnicowanymi materiałami szkoleniowymi, a także fachowym doradztwem udzielanym przez naszych specjalistów. Dodatkowo wykonujemy przeglądy sprzętu, w tym okresowe kontrole środków ochrony indywidualnej (SOI).

Jesteśmy zarejestrowani w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) oraz w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS), dlatego przy spełnieniu odpowiednich wymogów osoby zgłaszającej się na szkolenie, może ono kosztować tylko 20% wyjściowej ceny, lub być całkowicie bezpłatne!

Bezpieczne praktyki – kursy skiturowe, lawinowe i lodowcowe

Oprócz kursów alpinistycznych, kursów skałkowych, na instruktora wspinaczki, instruktora alpinistycznych technik linowych, snowboardu czy szkoleń dla tych, którzy chcieliby zdobyć uprawnienia do pracy na wysokości, w ofercie Polskiej Szkoły Alpinizmu znajdują się jeszcze szkolenia skiturowe, lawinowe, lodowcowe, jaskiniowe i snowboardowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert poszczególnych kursów i kontaktu z naszą szkołą wspinaczkową w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań :)