Szkolenia, kursy wspinaczkowe, skałkowe, uprawnienia do prac na wysokości

Polska Szkoła Alpinizmu proponuje szeroką gamę specjalistycznych szkoleń i kursów, wśród których znajdują się między innymi: kursy wysokościowe do wykonywania różnego rodzaju prac na wysokości, kurs alpinistyczny na instruktora technik linowych, kurs instruktora wspinaczki czy snowboardu. Proponujemy również kursy wspinaczkowe, w tym kursy skałkowe i na sztucznej ścianie, dostępne w naszej szkole wspinania. U nas możesz zdobyć też uprawnienia do pracy na wysokości. Wszystkie z kursów oferowanych przez Polską Szkołę Alpinizmu prowadzone są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, mogącą pochwalić się wciąż aktualizowaną wiedzą z zakresu alpinistycznych technik linowych, ratownictwa oraz sportów zimowych znajdujących się w naszej ofercie. Dzięki temu przekazujemy wiedzę w  przystępny dla kursantów sposób. Szkolenia uzupełniane są zróżnicowanymi materiałami szkoleniowymi, a także fachowym doradztwem udzielanym przez naszych specjalistów. Dodatkowo wykonujemy przeglądy sprzętu, w tym okresowe kontrole środków ochrony indywidualnej (SOI).

Jesteśmy zarejestrowani w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) oraz w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS), dlatego przy spełnieniu odpowiednich wymogów osoby zgłaszającej się na szkolenie, może ono kosztować tylko 20% wyjściowej ceny, lub być całkowicie bezpłatne!

Oprócz kursów alpinistycznych, kursów skałkowych, na instruktora wspinaczki, instruktora alpinistycznych technik linowych, snowboardu czy szkoleń dla tych, którzy chcieliby zdobyć uprawnienia do pracy na wysokości, w ofercie Polskiej Szkoły Alpinizmu znajdują się jeszcze szkolenia skiturowe, lawinowe, lodowcowe, jaskiniowe i snowboardowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ofert poszczególnych kursów i kontaktu z naszą szkołą wspinaczkową w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań :)

 

dodatkowo polecamy:

 

 

GOU-TEC Jarosław Gutek
tel: 600 212 353
e-mail: jarek@gou-tec.pl

TDMA Mateusz Gutek
tel: 602 730 213
e-mail: mateusz@tdma.pl

(c) 2014 Gou-Tec & TDMA. All Rights Reserved. | Polityka Cookies