Szkolenia jaskiniowe

Strona główna 9 Szkolenia jaskiniowe

Dwa światy… Nasza kultura wielokrotnie wykorzystywała ten motyw. Drugi, równoległy świat jest ciekawy, magiczny, atrakcyjny. Mają dostęp do niego tylko nieliczni wybrańcy. A gdyby okazało się, że nasze okolice kryją zupełnie inny, nieodkryty i fascynujący świat?

Z innym, unikalnym zapachem, wilgotnością, temperaturą, z zupełnie inną atmosferą? Zamieszkany przez inne stworzenia, do którego nigdy nie przeniknął ani jeden promień słońca? Jak można tam się dostać? Jakie zasady trzeba poznać, by się bezpiecznie po nim poruszać, jak odkryć i docenić jego piękno? Czy ten świat jest dostępny dla każdego?

Od kilku lat staramy się przybliżyć ten tajemniczy świat każdemu, kto zapragnie odkrywać nieznane…

Pod naszym przewodnictwem bezpiecznie i zgodnie z prawem odwiedzić możecie „najciemniejsze” strony naszych gór.

Wycieczkę dobierzemy do waszych oczekiwań i możliwości. Przeciskanie się ciasnymi korytarzami, czy zjazdy na linie – to wszystko jest możliwe!

Zapewniamy cały sprzęt niezbędny do eksploracji jaskiń a także fachową opiekę instruktorów PZA i ratowników GOPR.

Proponujemy szkolenia:

• przygotowujące do samodzielnego turystycznego zwiedzania jaskiń poza obszarami wysokogórskimi, które nauczą jak bezpiecznie i odpowiedzialnie zwiedzać jaskinie wszelkiego typu – od poziomych labiryntów po pionowe przepaście;
  • przygotowujące do uzyskania Karty Taternika Jaskiniowego;
  • weekendowe kursy, obozy jaskiniowe, wyjazdy 1-dno i kilkudniowe;

Warunki uczestnictwa: Ukończone 18 lat lub za zgodą rodziców po ukończeniu 16 roku życia.

tel.: +48 600 212 353 lub jarek@gou-tec.pl