Wszystkie organizowane przez nas zajęcia i wyjazdy są bezpieczne i bardzo atrakcyjne dzięki doświadczonej i wysoce wykwalifikowanej kadrze. Wszyscy nasi instruktorzy i trenerzy są pasjonatami dyscyplin którymi się zajmują, a praca z ludźmi przynosi im najwięcej satysfakcji. Poza związkowymi i państwowymi uprawnieniami instruktorów rekreacji, sportu czy trenerów II klasy, wielu z nas ukończyło Akademię Wychowania Fizycznego, jest Ratownikami lub Instruktorami GOPR, a także posiada wiele innych pokrewnych, umiejętności i specjalistycznych uprawnień.

Nasza kadra szkoli Centralne i Okręgowe Stacje Ratownictwa Górniczego, Biuro Ochrony Rządu, Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Wojsko, ABW, CBŚ, Jednostki Antyterrorystyczne, Straż Graniczną, jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, mniejsze i większe firmy świadczące usługi wysokościowe, kaskaderów, kadry parków linowych oraz sztucznych ścian wspinaczkowych a także wiele innych podmiotów używających w pracy alpinistyczne techniki linowe.

 

Mateusz Gutek

Dyrektor PSA i właściciel firmy TDMA. Jego pasja to sporty ekstremalne, a najwięcej czasu poświęca desce snowboardowej, wspinaczce oraz alpinistycznym technikom linowym. Pracuje prowadząc różnorodne kursy, wyjazdy i obozy, oczywiście o ekstremalnym zabarwieniu...

 

Jarosław Gutek

Właściciel firmy Gou-tec. Instruktor wielu górskich dyscyplin o bardzo dużym doświadczeniu. Swoją wiedzę przekazuje w unikalny i charakterystyczny sposób. Specjalizuje się w skitouringu, taternictwie jaskiniowym i alpinistycznych technikach linowych.

 

Aleksander Chruściel

Zdecydowanie jeden z najlepszych i najbardziej znanych szkoleniowców w Polsce w zakresie taternictwa jaskiniowego, ratownictwa górskiego i innych dyscyplin wykorzystujących alpinistyczne techniki linowe.

 

Grzegorz Michałek

Zaczynał od gier zespołowych, potem żeglarstwo, aż w końcu na dobre zadomowił się w górach, ze szczególnym naciskiem na jaskinie. Autor projektu Heaven and Hell, mającego na celu pokonanie największej różnicy wysokości na ziemi, czyli zejście na dno najgłębszej jaskini Krubera-Voronia i wejście na szczyt Mt. Everest.

 

Bartłomiej Chruściel

Znany ze swojego specyficznego poczucia humoru, bardzo lubiany instruktor i znawca górskich tematów, zarówno letnich jak i zimowych. Uczestnik licznych wypraw w różne miejsca globu. Z wykształcenia architekt, z natury bez wątpienia człowiek gór.

 

 

Michał Bartelmus

Doświadczony wspinacz i wyjątkowy instruktor. Pasjonat wspinaczki sportowej i bulderingu, specjalista w zakresie treningu we wspinaczce. Znany ze swojego stoickiego spokoju i dobrego poczucia humoru.

 

Anna Dąbrowska

Niespotykanie pogodna i radosna, przez co nie da się jej nie lubić. W pracy z dziećmi niezrównana. Prowadzi zajęcia ze wspinaczki zarówno halowej jak i skalnej. Jej podejście do wspinania i ludzi dobrze obrazuje liczebność jej sekcji wspinaczkowych - ledwo mieszczą się na jednym piętrze.

 

Robert Cypcer

Mimo tego, że pracuje w zawodzie stosunkowo od niedawna, jego wiedza i zaangażowanie spowodowały, że jest lubianym i uznawanym specjalistą w temacie profilaktyki i rehabilitacji urazów, przede wszystkim w sporcie.

 

Marzena Gutek

Jest psychologiem, trenerem i psychoterapeutą, a przede wszystkim osobą nastawioną na budowanie więzi, szukającą porozumienia. Swoje doświadczenie zdobywała w firmach sektora budżetowego. Przeprowadziła ponad 1500 godzin szkoleniowych.

 

 GOU-TEC Jarosław Gutek
tel: 600 212 353
e-mail: jarek@gou-tec.pl

TDMA Mateusz Gutek
tel: 602 730 213
e-mail: mateusz@tdma.pl

(c) 2014 Gou-Tec & TDMA. All Rights Reserved. | Polityka Cookies