Szkolenia skiturowe

"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor".

Toni Hiebeler

Organizujemy wycieczki narciarskie w Beskidach, Tatrach i Alpach na nartach turowych lub rakietach śnieżnych. Zbierz grupę przyjaciół, zadzwoń (+48 600 212 353) – na pewno coś dla Was wybierzemy.

Jeśli chcesz zacząć wędrówki na nartach, a nie wiesz czy ci się spodoba, i czy dasz radę – zadzwoń, napisz i umów się – polecamy wycieczki 1 i 2 - dniowe łatwe i trudniejsze, zapewniamy cały sprzęt.

W czasie wycieczki poznasz zasady poruszania się na nartach turowych zarówno w górę jak i w dół a także podstawowe zasady bezpieczeństwa związane z organizacją wycieczek oraz podstawowe zagadnienia dotyczące lawin.

 

 

Polecamy również szkolenia w poruszaniu się po śniegu na różnych poziomach, dokładniejsze informacje zawarliśmy w następujących podkategoriach:

 

 POWRÓT

GOU-TEC Jarosław Gutek
tel: 600 212 353
e-mail: jarek@gou-tec.pl

TDMA Mateusz Gutek
tel: 602 730 213
e-mail: mateusz@tdma.pl

(c) 2014 Gou-Tec & TDMA. All Rights Reserved. | Polityka Cookies